Дали красотата ще спаси света не се знае, но че глупостта ще го погуби е съвсем сигурно!
ЗВЕЗДОМАНИЯТА е симптом на ширещото се по планетата ни ОГЛУПЯВАНЕ! Рядкост са здравомислещите личности, които не страдат от тази най-разпространена болест.
Тръмп на два пъти стана президент само защото беше звезден майсторски лъжещ глупав шоумен.
Боко Борисов стана "държавник", с извинение, само защото медиите го направиха най-звездната мутра.
Мижитурката Румен Радев стана премиер и завладя цялата власт само защото 9 години се показваше по екраните на телевизорите ви да дърдори научени наизуст простотии - и стана познат даже и на кучетата и котките по улицата.
ИЗВЕСТНОСТТА малоумниците я смятат за признак на ВЕЛИЧИЕ - нищо че повечето звезди като личности са най-жалки шушумиги.
Сега всички партии трескаво търсят някой по-известна устата мутра, която да издигнат за кандидат-президент. Известен ли си и можеш ли да дърдориш глупости, малоумниците ще те носят на ръце и ще те благославят, ще ти се кланят и ще крещят:
"Скъпи Глишев, наш нов Ботев и Левски едновременно, молим ти се, кандидатирай се за президент: щот само ти можеш да спасиш Майка България!"
Дали красотата ще спаси света не се знае, но че глупостта ще го погуби е съвсем сигурно!
Ти кланяш ли се на звездите? Страдаш ли от звездомания?
Приятни размисли! И приятна вечер!





















Няма коментари:
Публикуване на коментар